Ceramir C&B QuikCap

Kód: 5800552
Neohodnoceno
od 1 290 Kč

Zvolte variantu

Biokeramický dentální cement určený pro konvenční trvalé cementování protetických náhrad, včetně vysokopevnostních keramických konstrukcí.

Detailní informace

20 x 0,17 ml
| 5800551
4 140 Kč
5 x 0,17 ml
| 5800552
1 290 Kč
aplikační kleště
| 580055K
5 190 Kč

Detailní popis produktu

Ceramir® Crown & Bridge je biokeramický dentální cement určený pro konvenční trvalé cementování protetických náhrad, včetně vysokopevnostních keramických konstrukcí, např. lithium disilikátu a zirkonu. V cementu Ceramir Crown & Bridge se prolíná konvenční technologie skloionomerů s technologií Ceramir, která dává cementu Ceramir Crown & Bridge jedinečné vlastnosti. Ceramir Crown & Bridge je známý svou dobrou tekutostí a snadným odstraňováním přebytků díky řízené gelové fázi. Technologie Ceramir poskytuje cement, který během tvrdnutí vytváří těsné spojení se zubem i protetickou konstrukcí a po vytvrzení vytváří na povrchu materiálu hydroxyapatitovou vrstvu; napodobuje přirozenou strukturu zubu a zároveň minimalizuje mikroprůsaky a netěsnost okrajového uzávěru. Ceramir Crown & Bridge dále tvrdne v neutrálních až alkalických podmínkách, čímž vytváří dlouhodobě stabilní okrajové těsnění a prokazatelně snižuje pooperační citlivost.

Ceramir Crown & Bridge se dodává v kapslích QuikCap, což umožňuje snadné míchání a přímou aplikaci.

K použití systému QuikCap je zapotřebí tradiční míchačka na kapsle a aplikátor. Aplikátory Ceramir Applicator a Ceramir Applicator 2 jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly systému QuikCap, a poskytnou zubním lékařům optimální zkušenosti.

Kdy používat Ceramir:

Ceramir Crown & Bridge lze použít s jakoukoli preparací vhodnou pro běžnou cementaci a s použitím jakéhokoli protetického materiálu s vysokou pevností určeného pro běžné cementy, např. zirkonia, disilikátů lithia, kovů atd.