Prophy Pasta Hap

Kód: 5310082
Akce
Neohodnoceno
Značka: NEUVEDENO
860 Kč –25 %
Prophy Paste HAp(White BG) 8
860 Kč –25 % 640 Kč

Zvolte variantu

Profylaktická pasta bez fluoridů a parabenů s hydroxyapatitem.

Detailní informace

modrá 60 g
| 5310082
860 Kč
640 Kč

Detailní popis produktu

ProphyCare HAp je profylaktická pasta bez fluoridů a parabenů s jedinečným složením obsahujícím hydroxyapatit, který účinně zablokuje otevřené dentinové tubuly na obnaženém povrchu dentinu. Výsledkem je bariéra, která vašemu pacientovi poskytne okamžitou úlevu od přecitlivělosti.
                                                         
ProphyCare HAp je jednokroková profylaktická pasta pro vynikající výsledky čištění a leštění, která nabízí účinné odstraňování skvrn na začátku ošetření, poté se abrazivní účinek postupně snižuje a na konci ošetření pasta získá své konečné lešticí vlastnosti. Tím se zkracuje doba ošetření.

Jemná mátová chuť a přitažlivá textura pasty ProphyCare HAp je příjemná pro pacienty všech věkových kategorií, necáká, nekape ani se neodděluje a snadno se oplachuje.

Znecitlivění
ProphyCare HAp obsahuje hydroxyapatit, který účinně přispívá k úlevě od přecitlivělosti.

Remineralizace
Studie prokázaly, že produkty obsahující hydroxyapatit vykazují lepší remineralizační vlastnosti než tradiční fluoridové produkty.

Hladká a krémová
Hladká a krémová textura se snadno oplachuje a nestříká.

Jednokrokový postup
Pro účinné odstranění skvrn a šetrné závěrečné leštění se používá stejná pasta - v jednom kroku. Vysoká čisticí síla pasty ProphyCare HAp přechází v jemné leštění, protože dochází k fragmentaci velikosti částic.