Woodpecker DTE O-Light II

Kód: 592626
Neohodnoceno
Značka: Woodpecker
7 990 Kč

Zvolte variantu

Výkonná polymerační lampa.

Detailní informace

lampa, 1 ks
| 592626
7 990 Kč

Detailní popis produktu

Konstantní výkon - vytvořena pro restorace zubů
360o polymerace - dosáhněte do všech úhlů
Plynulý design - lepší pocit v ruce
Polymerace za 1 vteřinu - 2 mm vrstva pryskyřice
Větší velikost čočky - 10 mm velká hlavička skvěle pokryje celou okluzální plošku distálních zubů.

Unikátní technologie Woodpecker  - cílený světelný výkon snižuje úhel svícení o 55,87 %, což umožňuje koncentrovanější energii a vyšší účinnost polymerace.
Tři volitelné režimy; s maximální intenzitou světla 2300 mw/cm2 vytvrzuje 2 mm pryskyřice za 1 vteřinu, což je vhodné zejména pro ortodontické zámky, porcelánové fazety a chemicky tuhnoucí bondy.

Rozsah vyzařovaných vln polymerační lampy O-light II je 385 nm - 515 nm. Oproti běžným polymeračním lampám je přidané vlnové pásmo 385 nm - 420 nm. Toto dodatečné pásmo může lépe vytvrzovat pryskyřičné materiály obsahující fotoiniciátory nového typu, jako je například TPO. Například materiály jako Tetric N - Ceram Bulk Fill (Ivoclar), Amelogen Plus (Ultradent) a ENA Hn (Micerium) aj. Dodatečné vlnové pásmo může také snížit riziko vylučování zbytkových chemických látek a riziko nedokonalé polymerace.

Světelná absorbční špička tradičních materiálů (obsahujících kafrchinon - červená linka) je 460 nm, čili polymeraci lze provádět jak běžnou lampou, tak širokospektrální. Kafrchinon je však nažloutlý a není vhodné přidávat jeho velké množství do bělených nebo světlých pryskyřic. Světelná absorpční špička nového materiálu (včetně TPO - modrá linka) je 405 nm. Lampa O-light II má však další vlnové pásmo 385 nm - 420 nm, které může tyto materiály lépe vytvrzovat. TPO je bílý a je vhodný k přidání do bělených odstínů pryskyřic a pryskyřic světlých barev.